SPAM

Tu możecie dodawać propozycję, uwagi, linki do swoich blogów, informować mnie o nowych rozdziałach i wszystko inne, w skrócie SPAM :)
UWAGA!
Jeżeli wklejasz link do swojego bloga, napisz krótką notkę, informującą o czym jest Twój blog.
Tak samo będzie w przypadku Twojego opowiadania - napisz zarys fabuły :)

Komentujcie, na pewno wejdę :)

47 komentarzy:

 1. Powieść opowiada o dwóch mężczyznach, przyjaźniących się ze sobą od lat i o ich codziennym życiu. Andrew to typowy, odważny podrywacz i łamacz damskich serc, a Steven spokojny i wrażliwy romantyk. Mimo że mają różne charaktery, świetnie się ze sobą dogadują. Wkrótce w ich życiu pojawią się dwie piękne kobiety, a oprócz tego wielkie kłopoty... Ciekawi Cię moja książka? W takim razie zajrzyj na www.troubles-of-love.blogspot.com Mam nadzieję że wpadniesz i skomentujesz prolog. ;) Pozdrawiam i przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://przeznaczeniezakazane.blogspot.com/p/rozdzia-4.html już jest 4 rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie http://fatalshortcut.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. zapraszam do siebie
  http://the-wings-to-the-sky.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. http://przeznaczeniezakazane.blogspot.com/p/rozdzia-5.html No i rozdział 5 :)

  OdpowiedzUsuń
 6. http://siodmywymiar.blogspot.com/
  o książkach

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM] Jeśli chcesz szczerą ocenę bloga, serdecznie zapraszam do rozkręcającej się ocenialni! Nie trzeba dużo, aby się zgłosić! http://plac-boju.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiadam na pytanie: Tak, do ocenialni można zgłosić więcej niż jednego bloga. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Skąd pomysł? Od kilku lat czytam tylko i wyłącznie fantasy. Jakoś tak wyszło, że ostatnio czytałam głównie o duchach. I sama postanowiłam stworzyć coś z tego podgatunku, coś, czego jeszcze nie było. Nie jestem pewna, czy mi się udaje. Dziwi mnie tylko, że ludziom się to podoba, biorąc pod uwagę, że piszę coś pierwszy raz od kilku lat ;)

  OdpowiedzUsuń

 10. Raz na dziesięć lat w całym Alkazarze ma miejsce niezwykłe wydarzenie. Bowiem, organizowany jest - cieszący się niezbyt dobrą sławą - Wielki Turniej Patronów, mający na celu wybranie dwunastu najlepszych wojowników. Zwycięzcy turnieju, w późniejszym czasie, w ramach nagrody, odbędą długoletnie praktyki magiczne pod okiem przedstawicieli najpotężniejszych klanów w królestwie.


  Anelaya - na pozór normalna, siedemnastoletnia dziewczyna, wychowywana przez Kaharda - głowę klanu Mirashi - od najmłodszych lat szkolona była w walce wręcz. Nie zna swojej przeszłości, żyje teraźniejszością bez większych widoków na przyszłość. Z chwilą, kiedy znowu zmuszona będzie uciekać, echo dawnych czasów stanie się na tyle głośne iż nie sposób będzie je zignorować.


  Co się stanie, gdy historia po raz kolejny postanowi zatoczyć koło?


  Serdecznie zapraszam na:
  www.zapach-strachu.blogspot.com

  Pozdrawiam!
  ^_^

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bu! Zostałaś nominowana do Liebster Award! Więcej informacji na moim blogu.

  OdpowiedzUsuń
 13. http://przeznaczeniezakazane.blogspot.com/p/rozdzia-6.html zapraszam na kolejny rozdział, dziękuje za komentarz, pozdrawiam i życzę weny ;*

  OdpowiedzUsuń
 14. Chciałam cię zaprosić do "Ocen i Katalogu Alice". Jest to świetne miejsce, by zareklamować swojego bloga lub poprosić o jego ocenienie, które może pomóc udoskonalić treść opowiadania... Serdecznie zapraszam:
  -Oceny --> http://oceny-alice.blogspot.com/
  -Katalog --> http://katalog-alice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje zgłoszenia zostały przyjęte!
   Blog pojawi się w katalogu w ciągu najbliższego tygodnia, natomiast ocena bloga zostaje dodana do mojej kolejki... Jako, że jesteś na niej pierwsza skorzystam z okazji i informuję, że zgodnie z regulaminem ocenię wpisy do 5 rozdziału (tyle pojawiło się ich do momentu przyjęcia zgłoszenia).

   Pozdrawiam
   Victoria Hope z "Oceny Alice"

   Usuń
 15. http://przeznaczeniezakazane.blogspot.com/p/rozdzia-7.html no i powstał 7 pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na siódemkę czyli "Czasami przychodzą takie momenty, że żaden wulgaryzm nie jest w stanie opisać tego, co czujemy." na:
  http://na-drodze-do-szczescia.blogspot.com/
  Pozdrawiam i zachęcam do komentowania :*
  Jaga20098

  OdpowiedzUsuń
 17. http://przeznaczeniezakazane.blogspot.com/p/rozdzia-8.html :)

  OdpowiedzUsuń
 18. www.violacook.blogspot.com

  Teraz piszę opowiadanie pt.: "Córka Hadesa". Opis:
  Katie do niedawna zwykła prosta dziewczyna. Mieszka z rodziną w małej miejscowości. Uczy się pilnie i już ma plany na jakie studia się wybierze. Posiada ona od urodzenia dziwną zdolność. Widzi oraz rozmawia z osobami zmarłymi. Katie nigdy nie przeszkadzała ich obecność w jej życiu. Zawszę towarzyszy jej duch, potrąconego przez samochód, chłopca.
  Pewnej nocy, po wyjściu z dyskoteki napada na nią dwóch mężczyzn. Nie są oni ludźmi. Okazuje się, że jeden i drugi mają moc wyłączania zmysłów. Dlatego dziewczyna traci wzrok, uczcie w rękach, słuch, zapach i nie jest dalej w stanie sprzeciwić się porywaczom. Z opresji ratuje ją tajemniczy chłopak - Patrick. Potrafi władać on piorunami, ale nie ma wystarczających umiejętności, by zmieniać piękną słoneczną pogodę w burze. Jego celem jest zabicie Kai’a - maga iluzji. Chłopak rozpoznaje w dwóch łotrach jego posłańców i nie rozumie czemu zaatakowali Katie. Wie tylko to, że jest ona w niebezpieczeństwie.

  Około miesiąc temu skończyłam pisać inną historie pt.: "Lena":
  Życie Leny nie można nazwać szczęśliwym. Dziewczyna mieszka z ojcem alkoholikiem i matką. Jej rodzina nie ma także za dobrej sytuacji finansowej. W szkole Lena nie ma lekko u swoich rówieśników. Jest obiektem żartów całej szkoły. Gdy pewnej nocy śni się jej piękna, biała kobieta, spotyka ją w końcu szczęście. Które jest początkiem jej nowych problemów. Czy tajemnicza kobieta ze snu dziewczyny zdoła jej pomóc?

  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Na "oceny Alice" ukazała się ocena twojego opowiadania :D

  OdpowiedzUsuń
 20. serdecznie zapraszam cię na mojego bloga: http:// fjuuu-bzdziu.blogspot.com jest to blog w którego skład wchodzą przede wszystkim opowiadania
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 21. Zapraszam cię na bloga: szkarlatny.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 22. Siódemka, różniących się od siebie pod wieloma względami, nastolatków, postanawia połączyć swoje siły, aby spełnić marzenia. Każde z nich w życiu przeszło piekło. Mimo to mają pragnienia, które spełnią za wszelką cenę. Wszyscy ukrywają tajemnice, jednak jak w każdym opowiadaniu, ktoś musi zdradzić. Kto będzie zdrajcą? Jak wiele przeszkód ich spotka? Jak wiele tajemnic wyjdzie na jaw? Czy gruby mur, który otacza ich serce, opuści choć na jeden moment?

  Serdecznie zapraszam na: zgubne-uczucia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Hope jest adeptką szkoły magii. Jej zdolności nie są zbyt imponujące - jedyne, co potrafi dobrze to Transformacja - ale mimo tego, to właśnie ona, wraz z oddaną paczką przyjaciół, musi uratować świat magii przed tajemniczymi czarnoksiężnikami w szkarłatnych płaszczach i ich czarnymi jak noc smokami. Czy podoła niebezpiecznemu i trudnemu zadaniu, niwecząc plany przeciwnika? Czy może to nadzieja będzie pierwszą ofiarą magicznego konfliktu?

  http://bo-nadzieja-zawsze-umiera-ostatnia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. SPAM
  Była, jest i będzie. Nie pokona jej nawet śmierć. Mimo że ciało ulegnie rozkładowi, a kości skruszeją, dusza przetrwa wszystko, nie porzuci życia ziemskiego. Będzie się błąkać po najodleglejszych krańcach świata, krańcach ludzkiej wyobraźni.
  Podobno w przyrodzie nic nie ginie - ona jest tego najlepszym dowodem.

  Serdecznie zapraszam na Słowa Sercem Pisane.

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam na nowy rozdział The last of the tears !

  http://thelastofthetears.blogspot.com/2013/05/rozdzia-21.html

  OdpowiedzUsuń
 26. Margaret mieska w Bradfordzie, gdzie ma prawie wszystko : rodziców, przyjaciółkę, chłopaka i pieniądze. Lecz nie ma tam żadnej rodziny. Jej matka jest Polką, dlatego w Polsce mieszkają jej dziadkowie, ciocia, wujek i bliźniaczki (jej rówieśniczki)... Dlatego jej rodzice postanawiają wyjechać na jakiś czas do Polski, by trochę pobyć z rodziną.
  Wkońcu nadchodzi pierwszy dzień w nowej szkole. Margaret trochę się denerwuje w obcym otoczeniu, ale szybko poznaje tam Malwinę i Patrycję, które potem stają się jej najbliższymi przyjaciółkami. Jednak wśród tłumu znajdzie się także kilka wrogów. Margaret przypadkowo poznaje przystojnego chłopaka, którego pasją jest śpiewanie. Odniósł w tym dużo sukcesów. Margaret uważa jednak, że jest zbyt pewny siebie i myśli, że każda na niego poleci. Odpycha go. Wcześniej poznaje też jakiegoś chłopaka przez internet, zaczyna z nim pisać...
  Margaret bardzo kcha swojego chłopaka Spencera. Trudno jej było wyjechać, ale nic na to nie mogła poradzić.
  Coś w jej monotonnym i nudnym życiu sie wydarzy... Tylko co? - Musicie już sami przeczytać
  Zapraszam : http://miedzy-miloscia-a-tesknota-czesc-1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Apel o pomoc w zachowaniu nazwy "Asseco Resovia Rzeszów"
  Bardzo proszę o wsparcie nas - Resoviaków w walce o nazwę naszego klubu i podpisywanie poniższego apelu:

  http://www.petycjeonline.com/apel_w_sprawie_zachowania_nazwy_asseco_resovia_rzeszow#form

  Uwaga! - po podpisaniu apelu trzeba go jeszcze potwierdzić klikając link który będzie przesłany na podanego w formularzu e-maila.

  Podpisana petycja ale bez potwierdzenie jest nieważna. Najczęściej link potwierdzający trafia do S.PAMu.

  Jeśli to możliwe roześlij proszę tego maila do swoich przyjaciół - może oni nam też pomogą.

  Wspólnie uratujemy nasz ukochany Klub.

  Z góry bardzo dziękujemy!
  Ps. Jeżeli nie wiecie skąd wzięła się ta cała akcja to postaram się to krótko wyjaśnić.

  Prezes Resovia CWKS Pan Bentowski żąda od Asseco Resovi Rzeszów, a ściślej mówiąc od jej Prezesa Pana Górala zapłaty około 2%-5% budżetu klubu (nawet pół miliona złotych rocznie) za korzystanie z nazwy "Resovia"... Dla kibiców jest to coś niezrozumiałego, bo siatkarze promują nazwę klubu i to najwyżej oni mogliby od Resovi CWKS żądać zapłaty.. Prezes Góral płacić nie zamierza (i nikt mu się nie dziwi), a jeżeli Pan Bentowki nie wycofa się to rozważa zmianę nazwy klubu na Asseco Volley Rzeszów...

  Wtedy stracimy nie tylko nazwę ale nasz wspaniały Klub Kibica, który w razie takiej sytuacji po prostu się rozwiąże i Mistrz Polski straci swój wspaniały i zorganizowany doping...

  Dlatego każdy głos może pomóc!

  Szerzej i dokładniej o całej sprawie pisze Marcin Lew i możecie przeczytać to TUTAJ. Warto.

  Wiem, że nie wszyscy tutaj kibicują Resovi ale gdybyście zechciały pomóc wiele by to dla nas znaczyło.

  DZIĘKUJĘ!
  Źródło: http://www.ciacha.net/blogi/vegia/2013/05/apel_o_pomoc_w_zachowaniu_nazwy_asseco_resovia_rzeszow/1

  OdpowiedzUsuń
 28. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 29. Roonie jest dziewczyną, która ma wszystko. Pięknego chłopaka, bogatych rodziców. Przyjaciół z „elity”. Czego może braknąć takiej dziewczynie? Może potrzebować jednego. Miłości. Prawdziwej, rodzicielskiej, bezwarunkowej. Po pewnym wydarzeniu jej życie obraca się do góry nogami. Poznaje wtedy Annę. Co wyniknie z ich znajomość?
  Chcesz poznać historię Anny i Roonie? Jeśli tak zapraszam http://uzaleznienie-27.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Caitlyn, Nathan i Leah to młodzi, wchodzący w dorosłość ludzie, których życie komplikuje się już na początku tej drogi. Dwoje z nich właśnie skończyło szkołę, a problemy jakie nagle spadają im na głowy przerosłyby niejednego. Przeszłość powraca, z każdym dniem przypominając o sobie coraz dotkliwiej. Głównym sprawcą niepowodzenia jest zraniona Megan, która pragnie zemsty i wprowadza stopniowo swój plan w życie, werbując przy tym kogo tylko może. Jak nastolatkowie poradzą sobie w tym starciu? Co jest powodem gniewu Megan? Do czego dziewczyna może się jeszcze posunąć? Sprawdź – touch-of-silence.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Napiszę tu, żeby mieć pewność, że przeczytasz - wiek dziewczyny się wyjaśni. Mam pewne plany co do tych wszystkich snów i postaci. Wszystko powoli zacznie się wyjaśniać - już niedługo ;)

  pozaczasem94.blogspot.com
  zyciefantasy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na ciąg dalszy Fatum: Zakazane. :) http://fatum-lea.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Historia o niełatwych relacjach między młodą dziewczyną, jeszcze nastolatką, a doświadczonym przez życie mężczyzną, który dzięki swojej ciężkiej pracy, dotarł na sam szczyt. Kiedy raper zatrudniał Kimberly do opieki nad swoim synem, nawet nie przypuszczał, że niepozorna małolata, może tak namieszać w jego życiu.
  Opowiadanie pełne opisów uczuć i akcji. Intrygi, romanse, zdrady... Tego na pewno nie zabraknie. Poznaj życie Kimberly Fisher oraz Miles'a Alexader i daj się wciągnąć w ciekawą fabułę, a myślę, że nie pożałujesz.

  http://west-coast-nigga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapraszam na bloga: let-me-hear-your-voice-baby.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam na nowy rozdział:
  http://na-drodze-do-szczescia.blogspot.com/
  Oraz na mój nowy projekt, mam nadzieję, że się spodoba:
  http://zyje--chwila.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Jaga20098 :*

  OdpowiedzUsuń
 36. Blog opowiada o Blance. 20-letniej hiszpance mieszkającej od niedawna w Polsce. Nie ma ojca. Wsparcie otrzymuje od przyjaciółki, mamy i babci, która jest chora. We Warszawie poznaje zupełnie odmiennych mężczyna. Jeden romantyczny, może trochę nieśmiały, za to drugi przebojowy i uroczy. Kogo wybierze? Czy stolica nie przytłoczy jej za bardzo?

  http://w-pogoni-za-marzeniami1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. [SPAM]

  Dwie przyjaciółki, dwóch przyjaciół, dwóch wrogów i wielka miłość. Rozstanie, zdrada, upokorzenie, walka, przebaczenie, przyjaźń i wiara. Kto kogo skrzywdzi? Kto wygra? Kto przebaczy? Ciągłe zwroty akcji, miłość i wojna. Historia skończy się happy endem? Dowiesz się na http://jeden-wpadek-zmienia-wszystko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Jest rok 1942.
  Sam środek II Wojny Światowej.

  Magnolia - dziewiętnastoletnia dziewczyna, działaczka AK,
  mieszkanka Krakowa, dla której rodzina
  i ojczyzna są najważniejsze dla świecie.

  Jacek - dwudziestojednoletni chłopak,
  szpieg AK, nieobliczalny człowiek,
  który jest zdolny do wszystkiego.


  Pewnego dnia tych dwoje stanie na swojej drodze.
  Cóż z o wyniknie?

  bez-wyjscia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Ooooo, Efron ^^  Głosy postaci tworzących okrąg znów stawały się słyszalne, od cichego szeptu aż po bezwstydny, niemal gregoriański śpiew. Powoli wstali, unosząc ramiona ku popielatemu niebu. Zbliżyli się do równej linii kości. Ich oczy pobladły i straciły blask, wyraz twarzy jednak się nie zmienił, tępo wpatrywali się w stojącą w centrum, rzucającą się bezwładnie kobietę. Dźwięk przypominający trochę szelest, trochę trzask zaczął z cicha akompaniować pieśniom. Gdy Nadii udało się spojrzeć w dół, zdziwiła i przestraszyła się na tyle, że udało jej się na chwilę opanować własne ciało i odskoczyła w tył, zanim zdała sobie sprawę, iż tam również zachodzi to dziwne zjawisko. Rzeka gnatów zaczęła poruszać się, z wolna płynąć..

  zapraszam http://teoria-wiecznosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Historia i o miłości, śmierci, odrzuceniu, wszystko to znajdziesz na blogu "oczyszczona.blogspot.com ", a jeśli zainteresuje cię jakiś temat, napisz, może to Twój pomysł zostanie opublikowany. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 41. http://kalissa-czarodziejka.blogspot.com/2013_12_01_archive.html
  oraz http://tajemnice-ciszy.blogspot.com/
  Zapraszam Arashi :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  http://owiana-tajemnica.blogspot.com/

  Opowiadanie jest o mieście, którym rządzi jedna zasada „Albo zabijasz, albo jesteś zabijany”. Każda śmierć jest owiana tajemnicą, a ludzie nie dociekają jaki był jej powód. Jeśli ktoś ma jakieś „ale”, to zazwyczaj nie spotyka się go na drugi dzień w pracy, bądź w szkole. Wszystko jest tuszowane w sposób doskonały.
  W takim właśnie mieście mieszka trzech przyjaciół, o których zwykło się mówić "trzej muszkieterowie", których przeszłość jest tak samo tajemnicza jak ich przyszłość, do której wkrótce się doprowadzą.

  OdpowiedzUsuń
 43. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. " Prologue: Let her go.

  Caroline:
  Zmierzchało.
  Ostatnie, nikłe promienie zachodzącego słońca bladły za horyzontem, gdy pojedyncza kropla deszczu delikatnie uderzyła w mój policzek, mieszając się ze strużką, powoli spływającej z kącika pokaleczonych warg krwi. Leżałam wśród zgliszczy, zwrócona twarzą w granat nieba, nie mogąc poruszyć żadną ze zdrętwiałych kończyn. Z trudem nabierałam powietrza, czując przy każdym uniesieniu klatki piersiowej, jak dębowy kołek raz po raz muska moje serce. "Wybacz mi, love..."- słowa Klausa rozbrzmiewały w mojej głowie, by już po chwili zostać zastąpione niewyobrażalnym uczuciem zdrady. Zranił mnie, zabił... Czułam jak śmierć zbliża się, odbierając mi dech. Czarna, smolista szata okręca się wokół jej kostek, gdy przysiada przy mnie, by dokonać tego ostatecznego czynu. Ostrożnie kładzie dłoń na moim czole, zabierając ból i zastępując go jedynie pustką i tak odchodzę, pokonana, samotna, zdradzona.
  - P...- wycharczałam.-P...o...m...o...c...y...-usiłowałam przywołać kogokolwiek, kto odpędziłby tę straszną kreaturę. Nikt jednak nie przybył.
  Umierałam."

  Zapraszam na:
  kochajac-potwora.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Akademia Penhalow to tajemnicze i dziwne miejsce. Co roku trafia tam nieliczna grupka wybrańców. Nikt nie wie co dzieje się w akademii, a dzieci które ją ukończą nigdy więcej o niej nie mówią.


  Tym razem do akademii trafia ósemka nastolatków w tym Oktavia DeVitto.
  Nastolatkowie jeszcze nie wiedza dlaczego wysłano ich do mrocznej akademii, gdzie dyrektorem jest sama Miranda Penhalow - prawnuczka sławnego Gerharda Penhalow założyciela owej akademii w wiktoriańskim stylu.
  Lecz niedługo na własnej skórze przekonają się jak mroczne sekrety skrywają mury tej szkoły...

  http://be-careful-who-you-trust.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń